dziekujemy-za-pomocna-dlon-726.jpg

Wydawnictwo Miejskie Posnania

Wydawnictwo Miejskie Posnania
Partnerem w naszych działaniach jest Wydawnictwo Miejskie Posnania oferujące program edukacji regionalnej – wycieczki tramwajowe, autobusowe i piesze oraz warsztaty plastyczne przybliżające historię, legendy i kulturę Poznania. 

 

Historia i współczesność, architektura i ludzie, oferta kulturalna i życie społeczne, włodarze i mieszkańcy - tym zajmujemy się w naszym wydawnictwie, odmieniając Poznań przez wszystkie przypadki i pokazując go w wielu barwach.
"Kronika Miasta Poznania" skupia się na przeszłości: zaprasza czytelników do wędrówek po poznańskich dzielnicach, przypomina postacie, które wypełniały je życiem, przywołuje wydarzenia kształtujące i zmieniające oblicze miasta.
Portal "Biuletyn Miejski" towarzyszy poznańskiej współczesności: politycznej i społecznej. Informuje zarówno o działaniach samorządu, jak o inicjatywach obywatelskich
Informator "POZnan*" co miesiąc trafia do tysięcy mieszkańców Poznania, żeby zaanonsować im najważniejsze wydarzenia i je skomentować.
Poznański Informator Kulturalny, Sportowy i Turystyczny "IKS" trzyma rękę na pulsie lokalnej kultury. Co się dzieje w teatrach, kinach, galeriach, salach koncertowych i klubach? W czym warto uczestniczyć? Kto nadaje ton artystycznemu życiu miasta? Tego wszystkiego dowiecie się Państwo z łamów naszego miesięcznika.
Portal kulturapoznan.pl to wirtualne rodzeństwo IKS-a, które na gorąco zapowiada, relacjonuje i recenzuje kulturalne wydarzenia.
W placówkach Centrum Informacji Miejskiej i Centrum Informacji Turystycznej dowiecie się Państwo wszystkiego, co o Poznaniu wiedzieć trzeba. Tam kupicie też poznańskie pamiątki i wszystkie nasze publikacje. W Salonie Posnania napijecie się kawy i spotkacie z ciekawymi ludźmi.
Regularnie zajmujemy się wydawaniem książek o Poznaniu (albumów, przewodników, biografii). Prowadzimy liczne działania edukacyjne. Szczególnie bogatą ofertę kierujemy do dzieci.
Nasze najnowsze przedsięwzięcie to CYRYL - projekt specjalny poświęcony digitalizacji posnanianów.
Lubimy Poznań i mamy nadzieję, że Państwo też go polubicie. Zapraszamy do poznawania miasta z nami.

 

Wydawnictwo Miejskie Posnania - dane do kontaktu

  • Adres: ul. F. Ratajczaka 44 , 61-728 Poznań
  • Telefon: 61 851 86 01
  • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy Fundacji ARS - zobacz kolejnych...

« Ministerstwo Edukacji Narodowej Usługi Prawne »

Darczyńcy

Partnerzy