dzieci-dziekuja-za-pomoc-726.jpg

Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu

Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu

Służymy pomocą osobom przyjeżdżającym do Poznania w celach biznesowych i turystycznych, organizatorom wycieczek, zjazdów, konferencji, uczestnikom zorganizowanych grup turystycznych, a także mieszkańcom naszego miasta. CIM współpracuje z Miejskim Informatorem Multimedialnym, www.city.poznan.pl, oficjalną witryną internetową Poznania, poprzez aktualizowanie i uzupełnianie jego baz danych oraz korzysta z zawartych w nim informacji.
Dysponujemy informacjami na temat kultury, turystyki, sportu, komunikacji, nauki i edukacji, gospodarki oraz usług, rezerwacji pokoi hotelowych i miejsc w restauracjach.


Ważnym elementem działalności CIMu jest pomoc przyjezdnym w znalezieniu zakwaterowania w poznańskich hotelach. Ta forma usług cieszy się szczególnym zainteresowaniem wśród gości targowych i turystów. Klienci CIMu pamiętają także o możliwości rezerwacji stolików w restauracjach.
Rezerwacja i sprzedaż biletów
W ciągu kilkunastu lat swojego istnienia CIM stał się potentatem w sprzedaży biletów na imprezy kulturalne. Nawiązano stałą współpracę z wieloma organizatorami imprez z Poznania i z innych miast w całej Polsce. Dystrybucja biletów w CIMie jest bardzo elastyczna. Można je zarezerwować telefonicznie lub przez internet i odebrać w dogodnym dla siebie terminie. CIM sprzedaje również bilety na najciekawsze imprezy odbywające się w innych miastach Polski.


Prowadzimy sprzedaż:
- wydawnictw miejskich
- wydawnictw o Poznaniu (plany miasta, przewodniki, albumy)
- biletów na imprezy kulturalne oraz na wybrane spektakle teatralne
- gadżetów i pamiątek związanych z Poznaniem 


Świadczymy usługi przewodnickie.
Dzięki współpracy z przewodnikami miejskimi nasze Centrum odwiedzają zorganizowane grupy turystów z kraju i zagranicy

Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu - dane do kontaktu

 • Adres: ul. Ratajczaka 44
  Stary Rynek 59/60
  Lotnisko Ławica
  Dworzec PKP
  MTP ul. Głogowska 14
 • Telefon: 61 851 96 45; 61 19431
 • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Partnerzy Fundacji ARS - zobacz kolejnych...

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego »

Darczyńcy

Partnerzy