dziekujemy-za-pomocna-dlon-726.jpg

Chata Polska

Chata Polska

Dziękujemy Chacie Polskiej za przekazanie naszej fundacji dofinansowania na działania integrujące społeczności lokalne naszego miasta. W imieniu dzieci uczestniczących w naszych zajęciach, dziękujemy także za przekazanie książeczek dotyczących zdrowego trybu życia. 

 

Grupa MAR-OL to silna grupa z ponad 20-letnim doświadczeniem, skoncentrowana na dwóch obszarach w sektorze FMCG: DYSTRYBUCJI I HANDLU DETALICZNYM w ramach sieci sklepów spożywczych Chata Polska.

Chata Polska to sieć sklepów ogólnospożywczych prężnie rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie sześciu województw.

Blisko, świeżo, zasobnie – tak robi się zakupy w Chacie Polskiej. Dzięki dogodnym godzinom otwarcia sklepów, możesz cieszyć się przyjemnością zakupów od wczesnego ranka do późnych godzin wieczornych. Odwiedź sklep Chaty Polskiej w Twoim sąsiedztwie i przekonaj się, czym Chata bogata.

 

Chata Polska - dane do kontaktu

  • Adres: Chata Polska SA - Centrala Obodrzycka 61 61-249 Poznań
  • Telefon: 61 65 00 360
  • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Darczyńcy Fundacji ARS - zobacz kolejnych...

« Smart Design Expo Ksiegarnia internetowa czytam.pl »

Darczyńcy

Partnerzy