dzieci-dziekuja-za-pomoc-726.jpg
Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 106
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 104

Apa Polska

Apa Polska

Serdecznie dziękujemy firmie APA Polska - Artykuły dla plastyków za przekazanie farb na potrzeby warsztatów plastycznych dla dzieci.

Dzięki Państwa dobroczynności dzieci wyrażają swój talent wszystkimi kolorami tęczy, fundacja zaś może realizować cel statutowy wspierania twórczości u najmlodszych.

 

Mamy zaszczyt przedstawić Państwu także informację, że firma APA Polska jest głównym Mecenasem Artystycznym projektu: VII Ogólnopolski Kukurs Plastyczny ,,Świąteczna Pocztówka", a marka Renesans, której producentem jest APA Polska ufundowała dwie nagrody główne w organizowanym przez Fundację Ars konkursie plastycznym. Bardzo serdecznie dziękujemy!

Firma APA-Polska sp. z o.o. powstała w 1995 roku jako wyłączny dystrybutor włoskiej fabryki farb i akcesoriów dla artystów FERRARIO. Prowadzimy profesjonalny sklep dla plastyków, w którym dostępne są artykuły najwyższej jakości.
W 2000 r. poszerzyliśmy nasz asortyment o drewniane listwy do oprawy obrazów czołowych włoskich producentów, maszyny i urządzenia ramiarskie, kartony do passepartout, akcesoria do ramiarstwa, produktów pozłotniczych.


W kolejnym etapie inwestycji rozwinęliśmy w Polsce produkcję farb artystycznych marki RENESANS, które cechuje wysoka jakość za bardzo przystępną cenę, staranność wykonania, ciągłość i terminowość dostaw oraz uwzględnianie potrzeb i sugestii polskich konsumentów. Marka Renesans obejmuje farby olejne i akrylowe, a także wysokiej jakości media malarskie i werniksy, podobrazia malarskie, kredki – pastele suche, ołówki i akcesoria pomocnicze dla plastyków. Wysokiej klasy artykuły dla plastyków to również szeroka oferta pędzli.
Wprowadzamy też wiele ciekawych sposobów oprawy obrazów, które polecamy klientom indywidualnym oraz instytucjom. Polecamy zapoznanie się z bardzo ciekawymi systemami do zawieszania obrazów i dokumentów firmy ARTI TEQ, której jesteśmy przedstawicielem na rynku polskim.


Prosimy o zwrócenie uwagi także na dział produktów amatorskich, a także produktów do DECOUPAGE, z szeroką ofertą włoskich papierów do decoupage, drukowanych zarówno jednostronnie jak i z obu stron, co jest szczególnie przydatne przy dekorowaniu szkła.

Pozostajemy do Państwa całkowitej dyspozycji i serdecznie

 

 

 

 

 

Apa Polska - dane do kontaktu

  • Adres: ul. Szkolna 19a
    62-006 Kobylnica k/Poznania
  • Telefon: 61 81 50 881, 61 81 50 882
  • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Darczyńcy Fundacji ARS - zobacz kolejnych...

« ASTRA Malowanko-Poznan »

Darczyńcy

Partnerzy