dziekujemy-za-pomocna-dlon-726.jpg
Błąd
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 106
 • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 104

ASTRA

ASTRA

Serdecznie dziękujemy firmie ASTRA, która na warsztaty plastyczne dla dzieci "Animować świat" przekazała różnokolorowe farby, pastele, kredki, plastelinę z brokatem i akcesoria malarskie.

Dzięki Państwa dobroczynności dzieci urzeczywistniają swoje pasje i rozwijają talenty twórcze, fundacja zaś może realizować cele statutowe.

Marka ASTRA obecna jest na rynkach europejskich już ponad 80 lat. Pierwsze produkty pojawiły się w 1927 roku i z biegiem lat asortyment rozwijał się wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów. To właśnie ich sugestie i spostrzeżenia pozwoliły zbudować kolekcję produktów, na którą składają się najwyższej jakości wyroby szkolne i biurowe, a także produkty dla hobbystów i artystów plastyków.

Kolekcję ASTRA tworzą najwyższej jakości farby, plastelina, modelina, glina rzeźbiarska, glina samoutwardzalna, masa papierowa, flamastry, kleje, zestawy Creativo, media malarskie i wiele innych produktów. Wyroby te wnoszą poważny wkład w rozwój kreatywności i wyobraźni artystycznej dzieci i młodzieży. Przez lata swej obecności na rynku produkty tej marki przyczyniły się niewątpliwie do wytyczenia kierunku kształcenia artystycznego najmłodszych użytkowników, zdobywając jednocześnie zaufanie rodziców, nauczycieli i dydaktyków.


Produkty ASTRA zdobyły do tej pory liczne nagrody i certyfikaty nadawane przez uznane instytucje m.in.:

 • wszystkie zgłoszone produkty (farby plakatowe, farby akwarelowe, plastelina, modelina oraz klej szkolny) otrzymały pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka (informacja o tym znajduje się na opakowaniach),
 • Statuetki: „Klasa Marzeń” – Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Instytut Badawczo-Szkoleniowy „Edukator”,
 • Złote medale: „Meeting Premiera” – Ogólnopolskie Targi Artykułów Biurowych, Szkolnych i Papierniczych „Meeting Premiera”,
 • Nagrody: „Świat Przyjazny Dziecku” – wyłonione w konkursie organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka,
 • Certyfikat Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Chorym na Astmę i Alergię potwierdzający neutralny wpływ większości produktów ASTRA na zdrowie dzieci alergicznych.


Nad jakością produktów czuwa profesjonalne laboratorium, które poddaje dokładnej kontroli zarówno gotowe wyroby, jak i surowce użyte do produkcji. Produkty sporządzane na bazie wysokiej jakości składników pochodzenia naturalnego posiadają Europejski Znak Bezpieczeństwa – CE oraz liczne atesty. Produkty marki ASTRA są gwarancją bezpieczeństwa także dla najmłodszych użytkowników.

ASTRA - dane do kontaktu

 • Adres: ASTRA S.A.
  ul. Poleczki 21
  02-822 Warszawa
  www.astrapolska.pl
 • Telefon: 22 346 07 85
 • Mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Darczyńcy Fundacji ARS - zobacz kolejnych...

« Styromax Apa Polska »

Darczyńcy

Partnerzy