Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 111

Koncerty w klubie u Bazyla

10 czerwiec 2014 Dział: Pod naszym patronatem Napisane przez 

Kolejna okazja na promocję dla młodych zespołów!

Jest to kolejna okazja aby posłuchać i wypromować młode zespoły. Aby pomóc im przykuć uwagę producentów muzycznych, Klub u Bazyla udostępnia swoją scenę ekipie iStream, która rejestrować będzie koncerty na żywo a powstałe filmy przekazane zostaną wytwórniom muzycznym aby nawet w najdalszych zakątkach wypromować naszych zdolnych niesławnych. Na tym nie koniec...

iStream https://www.facebook.com/pages/iStreampl/112995385392018?fref=ts

iStream zadba aby stworzone przez nich filmy były najwyższej jakości. Nagrane filmy będą odpowiednio doszlifowane pod względem graficznym w procesie post produkcji a także udostępnione zespołom z którymi nawiązana zostanie współpraca

Powstałe filmy przekażemy wytwórniom muzycznym aby mogły zapoznać się z danymi zespołami. Oczywiście w czasach krótkiej doby. Często producenci nie są w stanie osobiście przyjechać na koncert z powodów logistycznych, szczególnie w przypadku zespołów, które stawiają pierwsze kroki w swej muzycznej karierze.

Dlatego też, ułatwimy im to za pomocą powstałych filmów. Chcemy przekazać odbiorcom niepowtarzalny klimat panujący na scenie w czasie występów na żywo, którego nie jest w stanie oddać tradycyjny teledysk. Efekt końcowy w postaci nagrań wraz z informacjami o zespole zostanie wysłany do wytwórni muzycznych. Nie kończąc na samej realizacji koncertu, planujemy również krótkie wywiady z członkami zespołu, które dołączymy do oferty dla producenta.

Koncerty odbędą się w dniach:
11.06
18.06
26.06
Wstęp: 5zł

Toteż 11 czerwca zagrają zespoły:

Zagrają zespoły:

SM4SH https://www.facebook.com/SM4SHband?fref=ts
Nietypowa receptura na połączenie klasyki z awangarda. Zespół SM4SH (smash) to nowe nieślubne dziecko weteranów około poznańskiej sceny muzycznej: Krzysiek „Kidd" Adamski (Hug Me Mum, K-I-W-I, Imapa, Head Hunters, Burbon), Janek Banaś (Burbon, Aneke), Maciek „Olaf" Olawa (Head Hunters) no i Andrzej „Endriu" Kownacki (Shisha Lovers, Rust, Nimocast) to buźki, których większości z Was nie trzeba przedstawiać. To co gramy jak zawsze trudno zaszufladkować, bo każdy z nas wnosi do kapeli inne doświadczenia i inspiracje, ale chemia, która z tego miksu powstaje bynajmniej nie jest toksyczna, za to na pewno zaraźliwa. Młodzieńczy entuzjazm i energia bijąca ze sceny na pewno nie pozwoli Wam ustać w miejscu! Będzie głośno, będzie radośnie i znowu przepijemy całą noc!

MAFEDRON https://www.facebook.com/mefedronband
Są młodzi, pełni pomysłów. Ich muzyka ma "narkotyczne" działanie, pobudza zmysły, daje energie do zabawy. Inspirują się klasykami muzyki rockowej, choć do każdego utworu dodają coś od siebie. Teksty niosące przesłanie, koniecznie po polsku, mieszają z brudnym gitarowym brzmieniem.

DOM NA DRZEWIE https://www.facebook.com/domnadrzewie
DND to czteroosobowy zespół złożony z muzyków od najmłodszych lat obracających się wokół cudotwórczych właściwości dźwięku. Grając trudną do określenia mieszankę rocka, hard rocka i funka, instynktownie ujętą jako Hard Funk, starają się wyjść naprzeciw pasji, która na przestrzeni lat doprowadziła ich do podjęcia decyzji o całkowitym oddaniu się muzyce. Efekty tej współpracy rozpoczętej 9 listopada 2013 roku rodziły się w ekspresowym tempie, by z dnia na dzień wykształtować się w jedno z najpoważniejszych życiowych przedsięwzięć.

Darczyńcy

Partnerzy