Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 102
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 104
Wierząc, że warto podtrzymywać tradycję tworzenia i wysyłania pocztówek z życzeniami okolicznościowymi, już po raz czwarty organizujemy konkurs plastyczny "Świąteczna Pocztówka". 

Konkurs na Pocztówkę Wielkanocną

15 styczeń 2013 Napisane przez
Fundacja ARS wierząc, że warto podtrzymywać tradycję tworzenia i wysyłania pocztówek z własnoręcznie napisanymi życzeniami, po raz trzeci organizuje konkurs „Wielkanocna Pocztówka”.

Konkurs fotograficzny

20 maj 2012 Napisane przez
CZAS NADSYŁANIA PRAC KONKURSOWYCH JUŻ MINĄŁ. ZACHĘCAMY DO ODDANIA GŁOSU NA SWOJE ULUBIONE ZDJĘCIE KLIKAJĄC TUTAJ. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie na najlepsze zdjęcie z ubiegłorocznych edycji Nocy Kupały nad Wartą! Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? 1. Polubić stronę Nocy Kupały bądź stronę Fundacji ARS na Facebook'u. 2. Pobrać i wypełnić Kartę Zgłoszeniową oraz przesłać ją na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z jednym zdjęciem konkursowym zrobionym w czasie trwania Nocy Kupały. 3. Termin nadsyłania zgłoszeń: 3 czerwiec 2012 r. 4. Z nadesłanych propozycji jury wybierze 10 zdjęć, na które użytkownicy portalu Facebook będą mogli oddawać głosy,…

Pisanka w Muzeum

23 lipiec 2010 Napisane przez
Jak powstała akcja Pisanka w Muzeum? Po sukcesie pierwszego wspólnego wydarzenia, jakim była organizacja „Choinki w Muzeum”, postanowiliśmy zrealizować akcję wielkanocną pod nazwą „Pisanka w Muzeum”. W ramach zorganizowania dnia otwartego w Muzeum, zaprosiliśmy mieszkańców do uczestnictwa w wielu wydarzeniach kulturalnych, m.in.: zwiedzania stoisk ludowych z wielkanocnymi ozdobami, udziału w warsztatach artystycznych, pokazu tworzenia pisanek batikowych i wiele innych. Dla kogo projekt był adresowany? Akcja skierowana została w stronę dzieci i młodzieży z regionu Starego Miasta wraz z ich rodzinami i opiekunami. Kiedy mogłeś nas zobaczyć? Impreza odbyła się 27 marca 2010 roku w Muzeum Etnograficznym.

Choinka w Muzeum

23 lipiec 2010 Napisane przez
Jak powstała akcja Choinka w Muzeum? „Choinka w Muzeum” to pierwsze wspólne działanie koalicjantów Starego Miasta. Zorganizowana została impreza plenerowa dla mieszkańców tego regionu, podczas której można było posłuchać występów muzycznych na żywo (kolędy śpiewane przez działaczy Domów Seniora, występy rodzinne), wziąć udział w bezpłatnych warsztatach malowania bombek, warsztatach artystycznych i plastycznych, zwiedzać muzeum oraz zasilić się poczęstunkiem. Atrakcją wieczoru był występ zespołu SnowMen. Dla kogo adresowany projekt? Akcja skierowana została w stronę dzieci i młodzieży z regionu Starego Miasta wraz z ich rodzinami i opiekunami. Gdzie mogłeś nas zobaczyć? Impreza odbyła się 12 grudnia 2009 (sobota) roku w Muzeum…

Darczyńcy

Partnerzy