Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 104

Wernisaż "Muzykujące Anioły"

11 październik 2013 Napisała
Fundacja Wspierania Twórczości Kultury i Sztuki ARS ma zaszczyt zaprosić Państwa na wernisaż wyjątkowej artystki, Pani Brygidy Mielcarek, który odbędzie się 25 października 2013 roku o godzinie 19:00 w Galerii ARS przy ul. Nowowiejskiego 15/15a.

Teresa Szcześniak

18 listopad 2012 Napisane przez
Data: 23 listopad (piątek) Godzina: 19.00 Miejsce: Galeria Ars, ul. Nowowiejkiego 15/15a, Poznań (brama między klubem Meskal a byłym klubem Alcatraz) Teresa Szcześniak – to zawodowy psycholog i logopeda. W centrum swoich zainteresowań i rozważań stawia człowieka i jego egzystencję. Jej malarstwo to barwne i abstrakcyjne obrazy, które nasączone są paletą emocji. To będzie pierwsza wystawa Pani Teresy , na której pojawią się nie tylko obrazy, ale także wiersze. Zapraszamy serdecznie!  

Zuzanna Soińska Szozda - abstrakcje

04 październik 2012 Napisane przez
START: 19 październik 2012 GODZINA: 18.00 MIEJSCE: ul. Nowowiejskiego 15/15a W swoich pracach artystka stara się łączyć techniki malarskie i pozłotnicze ukazując przestrzenie abstrakcyjne pełne głębi i blasku. Jej prace wystawiane były min. w Galerii Zadra, Galerii Złote Tarasy, Domu Aukcyjnym PolSwissArt, Galerii Kępa Caffe, Galerii po prawej stronie Wisły, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Laureatka I-go międzynarodowego konkursu Miniatury Plastycznej 2012.

Kulms Art.

26 czerwiec 2012 Napisane przez
Wystawa obejmuje prace plastyczne artystycznej rodziny Kulmów związanej od lat 50-tych z Poznaniem. Kolejne pokolenia począwszy od Ryszarda Kulma, żony Marii, syna Jacka, wnuczki Katarzyny, a kończąc na prawnuku Janku prezentowały swoją bogatą twórczość w rodzinnej galerii na starym rynku. Założeniem wystawy jest zaprezentowanie dorobku artystycznego wielopokoleniowej rodziny Kulmów. Przedstawione zostaną prace plastyczne z wielu dyscyplin sztuki, w tym cieszące się uznaniem fotografie Jacka Kulma. Więcej o artyście mogą Państwo znaleźć TUTAJ.

Joanna Marcinkowska

28 maj 2012 Napisane przez
Od dnia 10 maja 2012 gościmy u siebie prace pani Joanny Marcinkowskiej, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wystawy osobiście, natomiast poniżej prezentujemy małą zachętę :)

Darczyńcy

Partnerzy