Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 104

Teresa Szcześniak

20 listopad 2012 Napisane przez
Teresa Szcześniak – to zawodowy psycholog i logopeda. W centrum swoich zainteresowań i rozważań stawia człowieka i jego egzystencję. Jej malarstwo to barwne i abstrakcyjne obrazy, które nasączone są paletą emocji. 19.11.2012 r. rozpocznie się pierwsza wystawa Pani Teresy , na której pojawią się nie tylko obrazy, ale także jej wiersze.

Zuzanna Soińska-Szozda

04 październik 2012 Napisane przez
Urodzona w Częstochowie. W 2008 ukończyła z wyróżnieniem Wydział Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Studiowała również w Hochshule fur Bildende Kunste w Dreźnie. Ukończyła podyplomowe studia z zakresu marketingu kultury na Wydziale Dziennikarsta i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. Zajmuje się również pozłotnictwem i kopiowaniem dzieł sztuki (zajęcia w Muzeum Narodiwym w Warszawwie) oraz grafiką użytkową. Staże z zakresu konserwacji dzieł sztuki odbywała m.in. w Hamilton Kerr Institute na University of Cambridge w Wielkiej Brytanii, w Klasztorze o. O. Paulinów na Jasnej Górze w Częstochowie i w Muzeum Auschwitz Birkenau w Oświęcimiu. Od 2011 roku…

Joanna Marcinkowska

28 maj 2012 Napisane przez
Urodzona w 1982 roku w Poznaniu. Studiowała Edukację Artystyczną oraz Malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W roku 2007 otrzymała dyplom z wyróżnieniem w zakresie Edikacji Artystycznej. W 2008 roku zdała także z wyróżnieniem egzamin dyplomowy w zakresie Malarstwa Sztalugowego w pracowni malarstwa prof. ASP Marka Przybyła. Obecnie jest asystentką w XI Pracowni Malarstwa prof. Marka Przybyła na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Brała udział w wielu wystawach zbiorowych oraz jest autorką kilku wystaw indywidualnych.

DIALOG

10 październik 2011 Napisane przez
Bydgoszcz, Gdańsk, Inowrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław - WYSTAWA MALARSTWA Bydgoszcz: Marta ROSENTHAL - SIKORA, Piotr ZAPOROWICZ Gdańsk: Katarzyna SZCZODROWSKA Inowrocław: Szymon WOJCIECHOWSKI Kraków: Katarzyna ZAWIERUCHA Łódź: Janusz KOTLEWSKI Poznań: Aneta ZIOMKOWSKA Warszawa: Edyta DZIERŻ, Aneta JAŹWIŃSKA, Róża KORDOS Wrocław: Krystyna SZCZEPANIAK, Bartosz ŚLUSARSKI.

Bad Pixels

26 sierpień 2011 Napisane przez
Grupę tworzą absolwenci podyplomowych studiów fotograficznych, kilkanaście różnych osobowości: architekci, nauczyciele, zapaleni podróżnicy, miłośnicy wyszukanej kuchni, dobrej muzyki, starych samochodów i szybkich motorów... Każdy z nich jest inny, ale łączy ich przyjaźń i miłość do fotografii. Członkowie Bad Pixels: Anita Andrzejewska, Darek Górny, Sylwia Jabłońska, Jacek Kucharski, Marta Kuchcińska, Jarosław Kulczyński, Katarzyna Mamzerowska, Magdalena Sobkowiak, Anna Stępniak, Monika Strzelecka, Małgorzata Walczak, Piotr Wróbel, Anna Zdebska

Remigiusz Borda

11 czerwiec 2011 Napisane przez
 Remigiusz Borda - malarz, fotografik, kompozytor i wykonawca własnych piosenek, twórca malarskich tekstów poetyckich „WYĆWIORY”, autor projektu ATELIER MOBILE (Atelier w przestrzeni publicznej). Urodzony w 1965 roku w Poznaniu. Absolwent Wyższej Szkoły Plastycznej w Bremie, gdzie obronił dyplom z grafiki użytkowej i fotografii u Profesora Fritza Haase. Trzykrotnie otrzymał roczne Stypendium twórcze miasta Bremy (1997 – w dziedzinie fotografii; 1998, 1999 – w dziedzinie malarstwa). W 2007r. zdobył główne wyróżnienie na 4 Ogólnopolskich Biennale Malarstwa w Trójmieście. Wybrane wystawy indywidualne: 1995 - Galeria miejska, Gorzów BWA-SPICHLERZ; 1998 - Galeria Polony, Poznań; 1999 - Institut Goethego, Santiago, Chile; 1999 - Galeria…

Wojciech Kowalczyk

06 maj 2011 Napisane przez
Wojciech Kowalczyk urodził się w 1957 roku w Bydgoszczy. Ukończył studia pedagogiczne. Jest artystą interdyscyplinarnym, autorem takich gatunków sztuki jak: GHNO art (sztuka właściwościowa), ALO art. (rzeźba teoretyczna- antyrzeźba teoretyczna),KATEEM art. (ogłaszanie kolorów teoretycznych), MEZIT art. (sztuka pośredników),Hiperimpresjonizm parametralny, Arx art (sztuka odniesiona do osób nieżyjących).

Jacek Kulm

05 kwiecień 2011 Napisane przez
Urodzony w 1943 r. w Lublinie.Od 1946 zamieszkały w Szczecinie. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego przeniósł się na stałe do Poznania, gdzie mieszka do dziś. W latach 1964-71 studiował na UAM na Wydziale Pedagogicznym o kierunku artystycznym oraz na Wydziale Historii. W roku 1965 złożył egzamin z fotografii u prof. J. Czarneckiego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. W latach 1966-69 prowadził działalność fotoreporterską w RO ZSP w Studenckiej Agencji Fotograficznej.

Darczyńcy

Partnerzy